BATMAN

Jednočlenný výbor bdělosti potírající zločin na svých nočních toulkách městem v bytelném burácejícím fáru. Superhrdina. Mistrovský stavitel. Tohle všechno a ještě mnohem víc je Batman. Do jeho neodmyslitelné výbavy patří praktický opasek nabitý vrhacími batarangy, pistolemi na vystřelení háku s lanem a dalšími užitečnými vynálezy, jeho zázemím je jeskyně Batcave, plná špičkových vozidel a bat-obleků pro každou příležitost. Batman přísahal, že bude vždy chránit Gotham City před všemi gaunery a zločinci. Batman vždy pracuje sám. Kromě toho se slibně rozvíjí jeho hudební kariéra – děkujeme za optání.

PLAKÁTY KE STAŽENÍ

ROBIN

Batman vždy bojoval proti silám bezpráví a zla sám, ale najednou si musí poradit s mladičkým pomocníkem. Tam, kde je Batman tichý, vážný a zadumaný, je Robin hlasitý, nadšený a dychtivý pustit se do práce se svým oblíbeným superhrdinou a novým tatínkem. Pouze čas ukáže, jestli je pouze chlapeckým omylem nebo skutečným Klukovským zázrakem! Dobré úmysly. Diskutabilní módní vkus.

PLAKÁTY KE STAŽENÍ

ALFRED

Alfred je již celé generace majordomem Wayneovy rodiny. Je pracovitý, ohromně trpělivý a naprosto loajální a cítí zodpovědnost nejen za čistotu a úklid Wayneova zámku a jeskyně Batcave, ale také za blaho svého zaměstnavatele… i když s tím Batman nemusí nutně souhlasit. V mnoha ohledech byl Batmanovi otcem a vždy ho nabádal, aby byl lepším člověkem. Umí připravit úžasného humra Thermidor.

PLAKÁTY KE STAŽENÍ

BATGIRL

Přestože je pro Batgirl role superhrdinky zcela nová, v potírání zločinu se Batmanovi naprosto vyrovná. Popravdě, na metodách se neshodnou – ona je přesvědčena, že je třeba zapojit občany, zatímco on trvá na individuální práci – ale její zkušenosti jako bývalé policistky a její touha chránit Gotham City z ní činí dokonalého partnera ve chvílích, kdy se situace přitvrdí a darebáci si začínají vyskakovat. Možná by i mohla Temného rytíře naučit pár triků při zátahu na padouchy.

PLAKÁTY KE STAŽENÍ

JOKER

Smějící se šílenec. Klaunský princ zločinu. Batmanův největší nepřítel. Tak vidí Joker sám sebe. Se svou bílou pletí, zelenými vlasy a permanentním úšklebkem připomínajícím úsměv si tento vyšinutý vůdce pestrého Gothamského podsvětí stanovil za svůj životní cíl vykurýrovat město z jeho příliš vážné pochmurnosti. Možná porušuje zákony, ale on jenom chce lidi rozesmát… a ovládnout město… a přinutit Batmana, aby konečně uznal, že je jeho největší nepřítel. Žádá snad superzločinec příliš?

PLAKÁTY KE STAŽENÍ

HARLEY QUINN

Vesele bujará, nezbedná tak trochu škodolibá Harley Quinn je Jokerova parťačka číslo jedna, přisluhovačka a fanoušek. Je bezmezně loajální ke svému Miláčkovi, pro kterého je jedinou bytostí v Gotham City, na kterou se může plně spolehnout, že mu bude pomáhat s jeho zvráceně šílenými plány. A jestli může Harley rozptýlit Batman natolik, aby mohl Joker uniknout? Tím líp!

PLAKÁTY KE STAŽENÍ
V KINECH OD 9. ÚNORA 2017
PLEASE UPDATE YOUR BROWSER TO VIEW THE FULL SITE

TO VIEW THE SITE PLEASE ROTATE YOUR DEVICE