SYNOPSE

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh“ stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatním a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled.

Will Arnett si zopakuje svou hlavní roli z filmu „LEGO® příběh“ a propůjčí svůj hlas LEGO Batmanovi neboli Bruci Waynovi. Zach Galifianakis („A zase ti Mupeti!“, filmová série „Pařba“) namluví Jokera, Michael Cera (TV seriál „Arrested Development“) sirotka Dicka Graysona, Rosario Dawson (TV seriál „Daredevil“) Barbaru Gordonovou a Alfreda namluví Ralph Fiennes (filmy „Harry Potter“).

Režie filmu „LEGO® Batman film“ se ujme Chris McKay, producenty budou spolupracovníci z filmu „LEGO® příběh“ Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller a Roy Lee. Seth Grahame-Smith, Chris McKenna a Erik Sommers napsali scénář na motivy příběhu Jareda Sterna a Johna Whittingtona inspirovaném hračkami stavebnice LEGO. Výkonnými producenty jsou Jill Wilfert, Keith Malone a Will Allegra.

Společnosti Warner Bros. Pictures a Warner Animation Group uvádějí ve spolupráci se společností LEGO System A/S film produkčních společností Lin Pictures / Lord Miller / Vertigo Entertainment „LEGO® Batman film“. Film bude uváděn do českých kin od 9. února 2017.

V KINECH OD 9. ÚNORA 2017
PLEASE UPDATE YOUR BROWSER TO VIEW THE FULL SITE

TO VIEW THE SITE PLEASE ROTATE YOUR DEVICE